1989 yılının haziran sabahında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gözlerimi açtım. Doğumumla birlikte artık bende eşsiz kadıköyün bir parçasıydım. Çocukluğumu halen isimlerini hatırladığım mahalle arkadaşlarım ile kadıköy sokaklarında geçirdim. Teknoloji ile 90’lı yılların sonunda muslukçu mario ve luigi’nun hit olduğunu dönemlerde atari ile tanıştım. Sonraki dönemde ise teyzemlerin hatırladığım kadarıyla 500 mb harddiski 1mb ekran kartı olan bilgisayarı ile tanıştım. O dönemlerde boza boza öğrenilen birşey olduğunu farkederek kendimi tamamıyla bilgisayar konusuna adadım. Bilgisayarın çalışma mantığını çözdükten sonra neden bende bir oyun yapmıyorum dedim ve araştırmalara başladım, tabi kaynak yetersizliği ve henüz orta okul çağlarında olduğumdan başarılı olamadım. Lise dönemime kadar bu konulara olan merak ve ilgim giderek arttmasıyla lise tercihimi anadolu meslek lisesi bilgisayar bölümü olarak kullandım. Bu bölümde ilk olarak siyah ekran olan Turbo Pascal ile yazılımın ilk adımını attım:

writeln ('Hello World!');

Lise eğitimim boyunca Microsoft uygulamaları, Java, Flash, Photoshop, Freehand, Fireworks , DreamWeaver, Delphi ve Visual Studio derslerini işledim. Bu eğitim sonucunda artık istediğimi başarmış ve yaratıcılığıma kalmış işler yapabiliyordum.

2006 yılının sonlarında lise hayatımın son demi olan staj ise beni şuanda halen çalışmakta olduğum Anadolu Grubu şirketleriyle tanıştırdı. Güzel geçen staj döneminden sonra profesyonel iş hayatınında ucundan tutmuş ve artık iş hayatı konusunda bir çok bilgiyede sahiptim.

2007 yılının sonlarında ise İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar bölümünü kazanarak iş hayatına ara vermiş bulunuyordum. Sıkıcı geçen üniversite yıllarımdan sonra kendimi yazılım ve tasarım konusunda bir parça daha ileri atmıştım.

2010 ylından buyanada staj dönemimde tecrübe kazandığım grubun bilişim firmasında saha destek ekibinde yer alıyorum. Burada yazılım ve tasarımdan uzak olsamda server ve client yönetimi konusunda pek çok bilgi edindim.